Vienuolyno 2a, Miroslavas,
LT-64235 Alytaus r.

2 proc. parama

Paremti parapiją galite labai paprastu būdu – pasinaudodami įstatymo suteikta teise dalį (iki 2%) sumokėto gyventojų pajamų mokesčio skirdami Miroslavo Švč. Trejybės parapijai.

Kaip pervesti 2 proc. pajamų mokesčio?

Paramą galite pervesti užpildę Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos prašymo formą FR0512 v.3, šiais būdais:

• Elektroniniu būdu (per naudojamo elektroninio banko prieigą) adresu deklaravimas.vmi.lt;
  • Užpildytą prašymo formą galite tiesiogiai įteikti savo gyvenamos vietos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos teritorinio skyriaus darbuotojui;
  • Voką su užpildyta prašymo forma galite išsiųsti paštu savo gyvenamosios vietos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos teritoriniam skyriui. Adresas: Pulko g. 14, LT-62133 Alytus;
  • Prašymo blankus (forma FR0512 v.3) galima gauti apskričių valstybinėse mokesčių inspekcijose arba teritoriniuose jų skyriuose. Taip pat juos rasite mūsų bažnyčioje ant stalelio. Formos FR0512 v.3 pildymo instrukciją galite atsisiųsti iš čia.

Prašymus galite teikti iki š.m. gegužės 1 d.: Duomenys, reikalingi pildant prašymo formą:

• Gavėjo tipas (E1 laukelis formoje) – 2
  • Gavėjo identifikacinis numeris (kodas), E2 laukelis formoje – 191290023